WARSZTATY PRODUKCJI MUZYCZNEJ

WARSZTATY PRODUKCJI MUZYCZNEJ 

To propozycja dla amatorów wokalistów, instrumentalistów, autorów piosenek, kompozytorów, aranżerów. Celem warsztatów jest praktyczna nauka pracy w studiu nagrań oraz wykorzystania techniki studyjnej jako narzędzia tworzenia muzyki.
Warsztaty  adresowane są do młodzieży i dorosłych, muzyków amatorów na poziomie podstawowym i niezaawansowanym. Jeśli jednak masz już na koncie jakiś dorobek muzyczny i doświadczenie studyjne, a mimo to chciałbyś skorzystać z naszej pomocy, to nasze studio jest także i do Twojej dyspozycji.

O co chodzi, z czym jeść WARSZTATY PRODUKCJI MUZYCZNEJ ?

1. Czas i relacja międzyludzka

2. Technika studyjna

3. Instrumentacja, eksperyment muzyczny, właściwe nagranie utworu

Najkrócej mówiąc chodzi o naukę sprawnej i umiejętnej pracy w studiu nagrań.  

Być może na swojej drodze artystycznej trafisz kiedyś do profesjonalnego studia nagrań, gdzie każda godzina to ściśle wyliczony i niemały koszt. Nasze studio projektowe to jak gdyby trening, rozgrzewka przed wejściem do studia profesjonalnego. U nas nabierzesz umiejętności jak sprawnie realizować swój muzyczny projekt w warunkach studyjnych a poprzez obycie i obcowanie z techniką studyjną nauczysz się pokonywać naturalne w takiej sytuacji obawy i stres.

Wykonawca, który przychodzi do studia nagrań, wcześniej nauczył się swojej partii lub rozpisał ją w nutach i po wielekroć przećwiczył.

Studio wprowadza go jednak w odmienną rzeczywistość przestrzenną i brzmieniową. Wykonawca znajduje się nie tylko w nowych dla siebie pomieszczeniach, ale jest też otoczony licznymi urządzeniami, mikrofonami, okablowaniem, zaś wykonywaną przez siebie muzykę słyszy w słuchawkach i monitorach odsłuchowych. To sytuacja inna niż ta z sali prób czy zacisza własnego pokoju.