Zajęcia odbywają się w każdą środę w godz. 14:00-18:00 w galerii plastycznej Centrum Kultury w Chojnie. Zajęcia są płatne.

Warsztaty ceramiczne dla dzieci to przygoda w odkrywaniu obszarów wspierania rozwoju przez lepienie w glinie. Prace przechodzą na własność autorów. Zajęcia odbywają się cyklicznie od 3h do 4h w miesiącu. Koszt zajęć 25zł/1h. W cenie materiały (glina, angoby, szkliwa, granulat szklany, itd), narzędzia, wypały, instruktaż.

Warsztaty ceramiczne dla dorosłych. Zdecyduj czy czas tracisz tylko na konieczności czy może czasem warto go wzbogacić o przyjemności tylko dla siebie. Teoria i praktyka, które zdobędą Państwo na zajęciach pozwoli na tworzenie unikatowych form zarówno użytkowych jak i dekoracyjnych. Każdy uczestnik tworzy co chce, korzystając z fachowej pomocy artysty plastyka.

Koszt zajęć 30zł/1h + czas na kawę i inspirujące rozmowy:) W cenie materiały (glina, angoby, szkliwa, granulat szklany, itd), narzędzia, wypały, instruktaż.

Zajęcia prowadzi Małgorzata Iwanicka artysta plastyk ceramik, członek Polskiego Związku Artystów Plastyków PSU; Oddział w Warszawie, certyfikowany terapeuta ręki I i II stopnia, pasjonat sztuki. Zajmuje się rzeźbą ceramiczną, ceramiką artystyczną i użytkową, wzornictwem, projektowaniem, zdobieniem form ceramicznych; malarstwem zapisanej idei. Prowadzi samodzielną pracownią i działalność edukacyjną min. Dom Kultury w Gryfinie; DK w Pyrzycach; DK w Szczecinie, ul.Św.Marcina 2, Fundacji Kultury i Sportu „Prawobrzeże” w Szczecinie, Międzynarodowym Centrum Turystki, Kultury i Sportu w Baniach.

Facebook: Pracownia Ceramiki Artystycznej Glipianka.