Strona główna » Wydarzenia » Spotkanie autorskie z Joanną Szczepkowską

Spotkanie autorskie z Joanną Szczepkowską

Zapraszamy serdecznie w najbliższy piątek na spotkanie autorskie z Joanną Szczepkowską w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chojnie o godz. 19:00. Wstęp wolny.
 
Jednocześnie informujemy że ze względów niezależnych od organizatora monodram aktorki został odwołany. Bilety na spektakl można zwrócić w Sekretariacie Centrum Kultury.

W razie pytań prosimy o kontakt po numer telefonu 512-545-540.

Joanna Szczepkowska
– aktorka, pisarka, poetka, publicystka, dramatopisarka. Twórczyni Teatru Na Dole – sceny autorskiej, której repertuar składa się ze sztuk autorki i jej scenografii. Jest laureatką wielu nagród za dokonania artystyczne
i społeczne. Zdanie wypowiedziane przez nią w Dzienniku Telewizyjnym „Proszę państwa 4 go czerwca 1989 roku skończył się w Polsce komunizm” stało się symboliczne dla przemian demokratycznych w naszym kraju. Joanna Szczepkowska jest autorką wielu książek m. in. powieści ”Zagrać Marię”, „Kocham Paula McCartneya”, zbiorów felietonów literackich: „Drugie podwórko”, „ Jak wyprostować koło”, „Piasek ze szkła”, „Sześć minut przed czasem”, zbiorów poetyckich „Miasta do wynajęcia”, „Ludzie ulicy i inne owoce miłości”, autobiografii „Kto ty jesteś”, „Wygrasz jak przegrasz”, zbiorów opowiadań „Fragmenty z życia lustra” i „Wyspa Teo” z których ostatni jest najnowszą, świeżo wydaną pozycją.