1. Aktualizacja regulaminów i polityki prywatności

1.1 Podstawa prawna

Niniejsza Polityka Prywatności jest zgodna z przepisami wynikającymi z  art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w skrócie RODO.

1.2 Informacje firmowe

Administratorem Państwa danych osobowych jest firma:

Centrum Kultury w Chojnie
Plac Konstytucji 3 Maja 1
74-500 Chojna
Zachodniopomorskie
NIP: 858-15-35-622
REGON: 811-236-953

1.3 Cel zbierania danych osobowych

Przetwarzanie Państwa danych osobowych odbywa się na podstawie art. 6 RODO i w celach promocyjnych Administrator Danych Osobowych powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest rozpropagowanie działań zawartych w statucie Centrum Kultury w Chojnie.

1.4 Czas przetwarzania danych

Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat do czasu wykorzystania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej lub do odwołania zgodny na przetwarzanie danych osobowych.
 

1.5 Prawa internauty

  • Mam prawo do wycofania się z tej zgody w dowolnym terminie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu jej odwołania.
  • Mam prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do wniesienia skargi do organu nadzorującego.

Opisy artykułów oraz zdjęcia wykorzystane na naszej oficjalnej stronie internetowej www.ckchojna.pl nie mogą być kopiowane, cytowanie, przetwarzane, przechowywanie w jakiejkolwiek bazie danych i rozpowszechniane w całości lub w części bez pisemnej zgody Centrum Kultury w Chojnie. Jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170.

Opisy artykułów, podstrony, zdjęcia oraz plakaty umieszczone na stronie www.ckchojna.pl są własnością Centrum Kultury w Chojnie.

Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody właściciela jest zabronione. W przypadku wykorzystania tych materiałów bez zgody Centrum Kultury w Chojnie sprawa kierowana będzie na drogę prawną.

Centrum Kultury w Chojnie nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników.