INSTRUKTOR ALEKSANDRA BAŁACHOWSKA-JAGUSZ
ŚRODA, GODZ. 12:00-17:00 (STUDIO)
PIĄTEK, GODZ. 12:00-17:00 (STUDIO)

Pracownia wokalna prowadzona przez Aleksandrę Bałachowską – Jagusz  działa w Centrum Kultury w Chojnie od 5 lat. Uczestnicy zajęć rozwijają swoje zdolności muzyczne pracując m.in. nad prawidłową emisją, dykcją, intonacją i oddechem. Wokaliści zdobywają obycie scenicznego podczas częstych występów na koncertach, konkursach i festiwalach.

Zajęcia prowadzone są grupowo i indywidualnie. Podczas zajęć zespołu dzieci spełniają swoje marzenia występując na scenie w nowoczesnym repertuarze. Nauka śpiewu to nie tylko forma spędzania wolnego czasu, to również piękna pasja, która wpływa na wrażliwość i kształtowanie osobowości. Podczas zajęć indywidualnych dzieci i młodzież ćwiczą swój warsztat wokalny, pracując nad szerokim repertuarem dobranym do wieku i możliwości.

Podopieczne pracowni reprezentują Centrum Kultury w przeglądach, konkursach i festiwalach na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim, zdobywając liczne nagrody i wyróżnienia. Wokalistki uczestniczą też w licznych kursach i warsztatach wokalnych prowadzonych m.in. przez Elżbietę Zapendowską, Natalię Kukulską, Natalię Niemen, Agnieszkę Hekiert i Krystynę Prońko.