W celu otrzymywania newslettera z najświeższymi wydarzeniami Centrum Kultury prosimy podać swój adres e-mail w poniższym formularzu, a następnie kliknąć przycisk ZAPISZ SIĘ! 

[wysija_form id=”1″]

 

Regulamin:

1. Wydawcą Newslettera jest Centrum Kultury w Chojnie, Plac Konstytucji 3 Maja, 74-500 Chojna.

2. W ramach ww. usługi, za pośrednictwem poczty elektronicznej na podany przez użytkownika adres e-mail wysyłana jest przez Centrum Kultury w Chojnie, w sposób cykliczny i bezterminowo informacja w formie listu elektronicznego (e-mail) zwana dalej Newsletterem.

3. Usługa subskrypcji Newslettera oficjalnej strony Centrum Kultury w Chojnie www.CKCHOJNA.pl jest usługą bezpłatną i dostępną dla każdego użytkownika serwisu.

4. Newsletter jest przesyłany do zarejestrowanych użytkowników 4 razy w miesiącu (każdy piątek o godz. 17:00).

5. Newsletter zawiera informacje dotyczące działalności Centrum Kultury w Chojnie.

  • Zamówienie usługi Newsletter przez użytkownika następuje poprzez dokonanie następujących czynności rejestracyjnych na stronie internetowej http://www.ckchojna.pl/newsletter-nowosc/ wpisanie w odpowiednim formularzu adresu e-mail, na który użytkownik chce otrzymywać Newsletter.
  • potwierdzenie chęci otrzymywania informacji promocyjnych,
  • aktywowanie linku zawartego w e-mailu wysłanym automatycznie na podany przez użytkownika adres, w celu weryfikacji poprawności informacji podanych podczas rejestracji.

6. Brak potwierdzenia poprawnej weryfikacji adresu e-mail użytkownika, skutkuje usunięciem wprowadzonych danych do bazy po 14 dniach od daty wpłynięcia danych do bazy.

7. Korzystanie przez użytkownika z usług świadczonych za pośrednictwem poczty elektronicznej jest uwarunkowane posiadaniem czynnego i poprawnie skonfigurowanego konta poczty elektronicznej.

8. Każdy subskrybent Newslettera może zrezygnować z jego otrzymywania poprzez kliknięcie linku obecnego w stopce każdej wiadomości.

9. Adres e-mail, podany przez subskrybenta dla celów subskrypcji Newslettera nie będzie dalej przetwarzany i przekazywany podmiotom trzecim bez jego zgody.