Strona główna » Piotr Polk – Koncert z okazji Dnia Kobiet

Piotr Polk - Koncert z okazji Dnia Kobiet

Piotr Polk - Koncert z okazji Dnia Kobiet


8 marca 2024

Aktor filmowy i teatralny, a od niedawna piosenkarz i wokalista…

Ma na swoim koncie przeszło 40 ról filmowych i tyleż samo teatralnych. Nie zapominając o tych serialowych.
Zdobywca wielu aktorskich nagród na międzynarodowych festiwalach w Londynie, Paryżu i Monte Carlo. Każda jego rola, to uczciwość wobec siebie i widza. Każdy najmniejszy epizod to rzetelność i odwaga. Każda jego płyta to kwintesencja stylu, smaku i elegancji...

Podczas wyjątkowego koncertu maja Piotr razem z zespołem wykona utwory z płyty „Mój film” oraz covery (między innymi „Zielono mi” Agnieszki Osieckiej).

„Mój film" to płyta szczególna i bardzo osobista. W śpiewanych na niej historiach każdy znajdzie kawałek swojego życia, Piotr opowiada w niej o sobie. To jego biografia i tydzień z życia dojrzałego mężczyzny. Piosenki zostały uszyte na miarę i to w dodatku przez najlepszych krawców - takich, którzy biorąc ołówek do ręki wiedzą, co zapisują - mówi Polk. O warstwę tekstową zadbali: Jan Wołek, Wojciech Kejne, Marek Dutkiewicz, a o muzyczną znakomici polscy kompozytorzy: Seweryn Krajewski, Krzesimir Dębski, Włodzimierz Korcz, Jarosław Kukulski i wielu innych. To kompozytorzy, dla których muzyka jest podstawą tego, co w piosence najważniejsze - uczucia.

Więcej informacji

Zobacz cały kalendarz