pnckis

GODZINY OTWARCIA:
PONIEDZIAŁEK: 10:30 – 13:30
ŚRODA: 10:30 – 13:30
PIĄTEK:10:30 – 13:30

KONTAKT:
TELEFON: 91 402 20 01,
E-MAIL: ckchojna@gmail.com

3 komentarze do “Kontakt PNCKiS”

 1. Dzień dobry,

  na imię mam Monika i chciałabym dowiedzieć się czy próbowali Państwo reklmować swoje usługi lub produkty przez reklamy e-mail?
  Jest to doskonałe i bardzo efektywne źródło nowych klientów i zamówień. Nasza firma specjalizuje się w tego typu reklamach i dostarcza wszelkie niezbędne elementy potrzebne do jej realizacji.

  Jeśli chcieliby Państwo poznać konkrety – bardzo proszę o odpowiedź lub wiadomość na adres biuro@marketingwemail.pl. Skontaktujemy się i przedstawimy niezobowiązującą propozycję.

  Pozdrawiam, Monika

 2. Dzień dobry,

  mam na imię Patrycja i chciałabym zaproponować Państwu stworzenie nowej strony www. Oferujemy bardzo korzystne warunki finansowe i wyręczamy naszych klientów w wielu sprawach.

  Jeśli są Państwo zainteresowani, to chętnie zaprezentujemy szczegóły naszej propozycji. Gwarantuję, że trudno znaleźć na rynku korzystniejszą.

  Bardzo proszę o odpowiedź na adres sprzedaz@densito.pl lub kontakt z działem handlowym pod numerem 792-519-647.

  Pozdrawiam, Patrycja Kot

 3. Dzień dobry,

  mam na imię Patrycja i chciałabym zaproponować Państwu stworzenie nowej strony internetowej. Proponujemy atrakcyjne warunki współpracy i wyręczamy naszych klientów w wielu sprawach.

  Jeśli są Państwo zainteresowani, to chętnie przedstawię szczegóły naszej oferty. Zapewniam, że ciężko znaleźć na rynku bardziej atrakcyjną.

  Bardzo proszę o odpowiedź na adres sprzedaz@densito.pl lub kontakt z działem handlowym pod numerem telefonu 792-519-647.

  Miłego dnia, Patrycja Szewczyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *