Strona główna » Wydarzenia » I Chojeńskie Spotkanie Seniorów ,,Jesienny liść 2023″ – relacja

I Chojeńskie Spotkanie Seniorów ,,Jesienny liść 2023″ – relacja

W dniach 17-18 listopada na Sali Widowiskowej Centrum Kultury odbyło się I Chojeńskie Spotkanie Artystyczne Seniorów ,,Jesienny Liść 2023″

Podczas dwudniowego wydarzenia na scenie zaprezentowały się regionie zespoły artystyczne seniorów z uniwersytetów trzeciego wieku oraz z innych ośrodków i centrów kultury. Zakończeniem piątkowego wydarzenia był spektakl  Grażyny Szapołowskiej ,,Podróżą każda miłość jest:.

Ponadto mieliśmy przyjemność tego dnia zobaczyć dwie ekspozycje artystyczne, w Miejskiej Bibliotece Publicznej, wystawę miniaturowych domków „Przez dziurkę od klucza” Urszuli Kwietniewskiej-Łacny z Gryfina, obrazy Barbary Szczawik ,,Kobieca Natura, a w holu Centrum Kultury „żywe obrazy”, malarstwo i rzeźby z utwardzanych tkanin wykonane przez uczestników projektu „Ekologia i tradycja” pod egidą stowarzyszenia Nadodrzańskie Klimaty z Widuchowej.

Na zakończenie sobotnich spotkań gościliśmy na scenie aktora Teatru Polskiego w Szczecinie Adama Dzieciniaka z programem kabaretowym ,,Mądrze i śmiesznie”.