Strona główna » Wydarzenia » Dzień Kobiet w Centrum Kultury – koncert pt. ,,Moj film” Piotra Polka

Dzień Kobiet w Centrum Kultury – koncert pt. ,,Moj film” Piotra Polka

💐Z okazji Dnia Kobiet zapraszamy serdecznie na wyjątkowy koncert Piotra Polka z zespołem – aktora filmowego, teatralnego i wokalisty.

💥Ma na swoim koncie przeszło 40 ról filmowych i tyleż samo teatralnych. Nie zapominając o tych serialowych.

Zdobywca wielu aktorskich nagród na międzynarodowych festiwalach w Londynie, Paryżu i Monte Carlo. Każda jego rola, to uczciwość wobec siebie i widza. Każdy najmniejszy epizod to rzetelność i odwaga. Każda jego płyta to kwintesencja stylu, smaku i elegancji…

Podczas wyjątkowego koncertu Piotr razem z zespołem wykona utwory z płyty „Mój film” oraz covery (między innymi „Zielono mi” Agnieszki Osieckiej).

„Mój film” to płyta szczególna i bardzo osobista. W śpiewanych na niej historiach każdy znajdzie kawałek swojego życia, Piotr opowiada w niej o sobie. To jego biografia i tydzień z życia dojrzałego mężczyzny. Piosenki zostały uszyte na miarę i to w dodatku przez najlepszych krawców – takich, którzy biorąc ołówek do ręki wiedzą, co zapisują – mówi Polk. O warstwę tekstową zadbali: Jan Wołek, Wojciech Kejne, Marek Dutkiewicz, a o muzyczną znakomici polscy kompozytorzy: Seweryn Krajewski, Krzesimir Dębski, Włodzimierz Korcz, Jarosław Kukulski i wielu innych. To kompozytorzy, dla których muzyka jest podstawą tego, co w piosence najważniejsze – uczucia.

Bilety do nabycia w sekretariacie Centrum Kultury w Chojnie lub na biletyna.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *