Zespół muzyczny CARMEN

Zespół muzyczny CARMEN to gwarancja profesjonalnej oprawy muzycznej wesel, zabaw, bankietów oraz wszelkich imprez tanecznych. Zróżnicowanie wieku w zespole gwarantuje muzykę dla wszystkich pokoleń. Od stycznia 2013 roku zespół występuje w nowym składzie: Milena Kapuścińska, Emilian Gliszyc i Andrzej Mikołajczyk.

Danio/PeeM Beatz

Nietuzinkowe połączenie sił dwóch młodych ludzi [raper/producent], będące odpowiedzią na nudę i szarą rzeczywistość. Świeże teksty i flow oraz dynamiczna ścieżka dźwiękowa to domena młodych artystów.

„Fuzja” to najnowsze przedsięwzięcie duetu, podnoszące poprzeczkę ogólnie panującym standardom. Płyta ma charakter o pozornie rozbieżnym brzmieniu i tematyce, jednakże zachowuje spójną całość. Z pewnością przypadnie do gustu osobom poszukującym nowych wrażeń w rapie, fanatykom dobrego flow i eksperymentalnego brzmienia.

Dikanda

Dikanda to słowo, które w jednym z afrykańskich dialektów oznacza rodzinę i ono właśnie dokładnie oddaje ducha zespołu – żyją i pracują jak w małej rodzinie.

Grupa powstała w 1997 roku w Szczecinie. Miłość do muzyki tradycyjnej i ciężka praca pozwoliły im stworzyć własny styl i oryginalne brzmienie. W ich w całości akustycznym repertuarze słychać inspirację kulturą Orientu, folklorem bałkańskim – macedońskim i cygańskim. Cechą charakterystyczną stylu Dikandy jest tworzenie nowych słów i znaczeń w komponowanych przez siebie utworach.

The Banyans

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *