Strona główna » Wydarzenia » Akcja ,,Ciuch w ruch” w Centrum Kultury w Chojnie

Akcja ,,Ciuch w ruch” w Centrum Kultury w Chojnie

Ciuch w rcuh

W ramach akcji „Ciuch w Ruch” mieliśmy przyjemność gościć dwie inspirujące kobiety – Sylwię Debiec Babicz oraz Karolinę Żak. Wydarzenie odbyło się 20 kwietnia na Sali Widowiskowej w Centrum Kultury w Chojnie.

Sylwia Debiec Babicz, znana stylistka modowa i autorka bloga „Stylowa Mama”, podzieliła się z nami swoimi cennymi wskazówkami dotyczącymi tworzenia stylowych i funkcjonalnych ubrań. W trakcie wywiadu Sylwia przybliżyła nam tajniki udanego stroju, który nie tylko wygląda świetnie, ale także wspiera nasze codzienne aktywności.

Karolina Żak
, pasjonatka zdrowego stylu życia, opowiedziała nam o swojej podróży do świadomego życia i naturalnej urody. Podczas spotkania Karolina podzieliła się swoimi najlepszymi poradami dotyczącymi dbania o zdrowie, aktywność fizyczną i pielęgnację skóry.

To było niesamowite wydarzenie, pełne inspiracji, wiedzy i możliwości spotkania się z wyjątkowymi osobami, które wspierają naszą drogę do zdrowszego i bardziej świadomego życia.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszym spotkaniu „Ciuch w Ruch” i czekamy na kolejne inspirujące wydarzenia!

Fotorelacja ,,Ciuch w ruch, wielkie wietrzenie szaf"

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *