Cennik wynajmu sal

Centrum Kultury w Chojnie wraz z Polsko-Niemieckim Centrum Kształcenia i Spotkań w Krajniku Górnym oferuje wynajem sal z przeznaczeniem na prowadzenie działalności kulturalnej, itp. w roku 2015. Dodatkowo oferujemy możliwość użyczenia zamku dmuchanego.

CENTRUM KULTURY W CHOJNIE

Oferujemy wynajem sali widowiskowej wraz z zapleczem socjalnym (kuchnia, naczynia) i technicznym (nagłośnienie, mikrofony, rzutnik itp.) oraz odnowionym parkietem.

W naszej ofercie znajduję się również sala konferencyjna idealnie nadająca się na różnego rodzaju pokazy lub spotkania. Sale wyposażone są w sprzęt nagłaśniający, projektor, mikrofony itp. Dodatkowo oferujemy opracowanie, zaproszeń, podziękowań itp.

Cennik Centrum Kultury w Chojnie:

  • wynajem sali widowiskowej bez zaplecza socjalnego i technicznego – 246 zł brutto / godzina;
  • wynajem sali widowiskowej z zapleczem socjalnym i technicznym – 346 zł brutto / godzina;
  • wynajem sali konferencyjnej bez zaplecza socjalnego i technicznego – 123 zł brutto / godzina;
  • wynajem sali konferencyjnej z  zapleczem socjalnym i technicznym – 223 zł brutto / godzina;
  • zamek dmuchany 450 zł brutto / doba.

 

POLSKO-NIEMIECKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA I SPOTKAŃ
W KRAJNIKU GÓRNYM

Nowoczesna Placówka Kształcenia i Spotkań wyposażona jest w 34 miejsca noclegowe, kuchnię, jadalnie, salę konferencyjną, pracownię muzyczną, plastyczną oraz salę terapii.

Planując tę budowę zwrócono uwagę na szczególne wymogi naszych grup docelowych. Z tego względu na parterze powstał jeden pokój dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych i seniorów. Powstały również pomieszczenia do zajęć kreatywnych, kuchni, jadalni i sali konferencyjnej na parterze, aby w ten sposób umożliwić tej grupie ludzi bezbarierowe korzystanie z naszych ofert.

W celu ustalenia terminarza prosimy o kontakt pod nr tel. 690 012 321.


Płatność: 

  • Przelewem 3 dni przed datą wynajmu sali lub płatne gotówką do godz. 15:00 w dniu wynajmu (płatność należy uiścić w pokoju 208, II piętro).

Kontakt:

  • Telefon: 914022001
  • ckchojna@gmail.com

Dokumenty:


Galeria:


W zależności od czasu trwania imprezy, jej charakteru, czasu pracy obsługi scenicznej kwota może ulec zmianie.

W przypadku imprez organizowanych lub współorganizowanych przez Urząd Miejski w Chojnie za wynajem sal nie będą pobierane opłaty.

W przypadku wynajmu sal przez gminne jednostki samorządu terytorialnego oraz oświaty za wynajem sal nie będą pobierane opłaty.

W przypadku imprez o charakterze charytatywnym za wynajem sal nie będą pobierane opłaty, z wyłączeniem przypadków związanych z naliczeniem istotnych kosztów eksploatacji, wówczas zostaną one pobrane.

Share on facebook
Share on google
Share on whatsapp
Share on email
Share on print